Květen ve třídě ZŠS III.

KVĚTEN byl bohatý na třídní projekty. Uskutečnily se hned tři: 3. 5. – 1. máj, 7. 5. – Den matek a 10. 5. – Den vítězství. Vždy jsme se dozvěděli něco nového a plnili jsme zábavné úkoly, kterými jsme si znalosti ještě upevnili. Čekaly nás i dva projektové dny pro celou školu: 14. 5. – Psí sporty a 26. 5. – Dítě a pes. Oba projektové dny byly zajímavé a moc se nám líbily, protože jsme se při nich na školním hřišti seznámili s moc šikovnými pejsky. Dokonce jsme si je mohli pohladit. Ve třídě jsme o pejscích získali nové informace a nakreslili jsme si je. Bylo to moc zábavné, ale i poučné. Už víme, jak se máme k pejskům chovat.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková